Ballina Auto Çika nga Tropoja të lë pa fjalë… hedh ‘Audin RS7’ në Valbonë

Çika nga Tropoja të lë pa fjalë… hedh ‘Audin RS7’ në Valbonë


Një ngjarje mjaft e çuditshme ka ndodhur paraditen e sotme në Valbonë.

Një vajzë që sipas dëshmitarëve është nga Tropoja hodhi makinën që po drejtonte, tip “Audi RS 7” në lumin Valbonë.


Automjeti ishte me targa zviceriane dhe dëshmitarët shprehen se, makina ishte e marrë me qira (leasing) dhe ka qenë vetë vajza e cila me dëshirën dhe ndërgjegjien e saj, e ka futur në lumë për ta testuar.

Madje sipas informacioneve të ardhura pranë redaksisë së “JOQ”, mësohet se, makina ka qenë e marrë me qira nga një kompani dhe jo nga vetë vajza.

Në vijim keni shumë foto nga vendngjarja si dhe videon e momentit kur makina e shtrenjtë nxirret nga lumi./JOQ/SHPËRNDAJE

2 KOMENTET

  1. Kjo cika maloke sebashku me kafshet e zbrit nga malet dhe katunet e Shqiperise e kane bere kete vend komplet idiot dhe te padurueshem,Dmth kjo do beje garipen dhe te shkathten qe shoqeria dhe njerezit idiote te prapambetur qe e rrethojne te thojne vleresime te tipit” Sa e forte,nuk ja ndin fare ,garipe apo se ka problem per lek”.Po kur u bene me huqe dhe trille keta muterit qe hanin nje here ne jave,bijat e druvareve dhe cobaneve .Vend legen,na e shkaterruan atdheun.Katunaria ne qytet atdheu ne rrezik

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here