Ballina Media ‘Big Brother’ shkon larg: Gruan ma përdhunuan live në TV

‘Big Brother’ shkon larg: Gruan ma përdhunuan live në TV


Të tilla programe televizive ndonjëherë shkojnë shumë larg.

Bëhet fjalë për një reality show, të ngjashëm me Big Brother, që transmetohet në Serbi.


Një burrë pretendon se bashkëshortja e tij është droguar dhe përdhunuar gjatë këtij programi.

Andrej Laharnar, partner i konkurrentes Mirela Lapanoviç, i bëri këto akuza pasi e shoqja bëri seks me konkurrentin Milutin Milija.

Shikuesit e panë skenën shokuese, kur çifti bëri seks poshtë batanijeve.

Laharnar thotë se ekipi i programit ka përdorur drogë për të manipuluar partneren e tij që të bëjë seks, me qëllim rritjen e audiencës.

Ai thotë se ata po e mbulojnë çështjen e përdhunimit.

Laharnar pretendon se edhe partneri seksual i gruas së tij mund të jetë droguar.

Ekipi i këtij programi, të titulluar “Çiftet”, nuk ka komentuar.

Vitin e shkuar, ky program shkaktoi sërish debat pasi në një skenë u shfaq një burrë, mesa duket duke mbytur të shoqen.SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here