Ballina Argetim Fotot që tregojnë përse Dubai është vendi më i çmendur i botës

Fotot që tregojnë përse Dubai është vendi më i çmendur i botës


Dubai është një nga Emiratet Arabe, ku jeta po bëhet gjithnjë e më e çuditshme dhe luksoze.

Në vetëm 30 vjet, fshati i vjetër i peshkimit është kthyer në qytetin më të pasur dhe me një pamje të pabesueshme në botë.


Fotografitë e mëposhtme do t’iu bëjnë të kuptoni përse fjalët “Dubai” dhe “Luks” janë praktikisht sinonime.SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here