Ballina Media Ylli televiziv trondit Ballkanin: Pushohet se ishte prostitutë

Ylli televiziv trondit Ballkanin: Pushohet se ishte prostitutë


Një yll televiziv i rrjetit të njohur në Ballkan, Pink, u pushua nga puna pasi pranoi se punonte si prostitutë.

Senada Nurkiç, 26 vjeç, prezantonte një program të njohur në Bosnje.


Një zëdhënës i televizionit pranoi se arsyeja e ndërprerjes së programit ishte puna e dytë e Nurkiç, por edhe sjellja e saj gjatë emisionit.

Senada kishte pranuar para disa muajsh se punonte si prostitutë.

“Prostitucioni është një punë si çdo punë tjetër. Nuk shoh asgjë të gabuar”.

“E shes trupin tim për të mbijetuar dhe të ndihmoj veten me para. Nuk shoh asgjë gabim”.

Prostitucioni është i paligjshëm, por brunia bukuroshe insiston se nuk druhet, pasi i dashuri i saj është politikan.

Senada thotë se ajo i përzgjedh klientët, duke pretenduar se vetëm bukuroshët dhe personat jo të famshëm paguajnë për shërbimet e saj.

“Më përdorin kryesisht biznesmenët. Kur nuk i kanë gratë në shtëpi, unë shkoj atje. Kryesisht klientët e mi janë të bukur dhe të pashëm. Disa vajza thjesht e ëndërrojnë këtë, ju betohem. Përveç parave, më bëjnë edhe dhurata të shtrenjta”.

Ajo tha se kërkon rreth 600 euro për seks me një person dhe mbi 1 mijë euro për seks në grup.SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here