Xhaka dhe Sadiku ‘përvëlohen’ pas të pasmeve perfekte të këngëtares ‘së nxehtë’ shqiptare

Postuar më: 20 April 2017 20:09

Këngëtarja shqiptare Daniela Kamberi, një femër me të pasme perfekte mesa duket i ka rënë në sy djemve të kombëtares.

Ajo ishte prezente në ndeshjen Shqipëri-Bosnje në stadiumin e Elbasanit për të bërë tifo për Sadikun.

Qarkullojnë zëra se ekziston një lidhje e mundshme midis të dyve por asgjë nuk është konfirmuar.

Si pasojë, nuk është Armando i vetmi që pëlqen çdo foto të postuar në Instagram nga këngëtarja bukuroshe, por i fiksuar pas fotove të saj seksi është edhe Taulant Xhaka, i cili nuk ngurron t’i japë “Like”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *