Ballina Aktualitet Video që përloti boten. Vogëlushja e plagosur buzëqesh para kamerave

Video që përloti boten. Vogëlushja e plagosur buzëqesh para kamerave


Rreth 120 persona u vranë, gjysma e të cilëve ishin fëmijë, dhe shumë të tjerë mbetën të plagosur, mes të cilëve dhe kjo vajzë e vogël.

Pavarësisht plagëve në kokë dhe sy, ku i shpëtoi vdekjes, ajo gjen forcën të qeshë në videon e transmetuar nga agjencia e lajmeve siriane. Ajo ndodhet brenda një ambulance në pritje të mjekimit të mëtejshëm nga infermierët.SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here