Ballina Media Video/ Prezantuesja kapet e papërgatitur. Reagimi i saj është spektakolar…

Video/ Prezantuesja kapet e papërgatitur. Reagimi i saj është spektakolar…


Ky është momenti kur një spikere australiane lajmesh është kapur pa përgatitur gjatë një transmetimi direkt.

Natasha Exelby po prezantonte edicionin e lajmeve në “ABC News 24”, kur e pa veten në transmetim më shpejt nga sa priste.


Ajo nuk po shikonte fare kamerën, por po luante me stilolapsin që kishte në dorë.

Kur e kuptoi që kishte hyrë në transmetim, ajo hapi sytë dhe gojën e shokuar, lëshoi stilolapsin dhe prezantoi kronikën e radhës.SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here