Ballina Argetim Video/ Ledri & Co, sjellin këngën ‘Pablo’, kushtuar bosit më të madh...

Video/ Ledri & Co, sjellin këngën ‘Pablo’, kushtuar bosit më të madh të drogës Pablo Eskobar


Ledri Vula, Gjiko, Lumi B dhe Skerdi, të njohur gjithashtu si reperët e labelit “RedBox Entertainment”, ka sjellë së fundmi një këmbë të re me titullin “Pablo”, një remiks i Lock Hoh, por që është edhe fryt i bashkëpunimit të tyre.

Kënga është remiksuar nga producenti Big Bang Beats në studion “RedBox”, ndërsa tekstin e kanë shkruar vet reperët.


“Pablo” është publikuar në “YouTube” vetëm në versionin audio dhe i referohet emrit të bosit më të madh të frogës në botë, Pablo Escobarit.

Në bashkëpunimin e tyre të parë vitin e kaluar ata linçuan këngën “Messi”, e cila ishte një remiks të këngës së famshme të reperit të njohur Dappy.SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here