Ballina Argetim Video/ Çifti i çmendur: Serbi seks të egër…në ballkon

Video/ Çifti i çmendur: Serbi seks të egër…në ballkon


Çifti aq shumë ishte i etur për seks saqë nuk u ka interesuar aspak kureshtja e fqinjëve të cilët nuk i ndanin sytë nga ata të dy.


Pasi ata e kryen punën e tyre në ballkon, u kthyen pa nxitim përsëri në apartament, të painteresuar për atë nëse dikush mund t’i ketë regjistruar dhe ku do të përfundojë videoja e tyre.

Ngjarja ka ndodhur, ndërsa video e regjistruar nga banorët ka marrë shumë klikime në internet.SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here