Ballina Auto Shqiptarët tregojnë ‘kuajt-fuqi’: Shihni çfarë makinash

Shqiptarët tregojnë ‘kuajt-fuqi’: Shihni çfarë makinash

Më shumë se dy dekada e gjysmë pas rënies së komunizmit, shqiptarët mund të krenohen me makinat e tyre.

Edhe pse Shqipëria vazhdon të mbetet një nga vendet më të varfra në Europë, nëpër rrugët e saj sheh tashmë makinat nga më të mirat në botë.

Së fundmi, disa nga makinat sportive u mblodhën për të dhuruar spektakël pranë qendrës tregtare TEG.

Kjo shfaqje makinash u organizua nga Speedhunters dhe Cineplexx Albania për të promovuar filmin e njohur “Fate of the Furoius”.

Ndiqni më sipër galerinë.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here