Pasi ajo hoqi mbathjet në publik: Ja incidentet më të sikletshme

Postuar më: 19 April 2017 22:50

Fenchy Montana i befasoi paparacët në Malibu.

Modelja hoqi mbathjet dhe u tregoi të pasmet.

Por ajo nuk është e vetmja.

Shumë yje kanë pasur momente të sikletshme në publik.

Por jo gjithmonë kanë qenë aksidente.

Në shumë raste, yjet kanë ekspozuar më shumë se ç’duhet qëllimisht.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *