Ballina Argetim Pasi ajo hoqi mbathjet në publik: Ja incidentet më të sikletshme

Pasi ajo hoqi mbathjet në publik: Ja incidentet më të sikletshme


Fenchy Montana i befasoi paparacët në Malibu.

Modelja hoqi mbathjet dhe u tregoi të pasmet.


Por ajo nuk është e vetmja.

Shumë yje kanë pasur momente të sikletshme në publik.

Por jo gjithmonë kanë qenë aksidente.

Në shumë raste, yjet kanë ekspozuar më shumë se ç’duhet qëllimisht.SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here