Pas dobësimit Kim Kardashian i çmend të gjithë, nxjerr ‘zogun’ duke ecur në rrugë…

Postuar më: 20 April 2017 17:58

Gjatë ditës së djeshme ajo njoftoi nëpërmjet ‘Twitter’ se, ka rënë në peshë për disa kilogramë dhe shkak për këtë dobësim të papritur të saj ka qenë gripi.

Ndërkohë që më pas Kim Kardashian ka vendosur të na prezantojë edhe me pamjen e saj mahnitëse pas këtij dobësimi, ndërkohë që ishte duke shkuar për të darkuar në një restorant të Los Anxhelosit.

Seksbomba 36-vjeçare amerikane, tërhoqi vëmendjen e pothuajse të gjithë kalimtarëve, të cilët kanë mbetur të befasuar nga ajo që ju kanë parë sytë.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *