Ballina Argetim Pas dobësimit Kim Kardashian i çmend të gjithë, nxjerr ‘zogun’ duke ecur...

Pas dobësimit Kim Kardashian i çmend të gjithë, nxjerr ‘zogun’ duke ecur në rrugë…


Gjatë ditës së djeshme ajo njoftoi nëpërmjet ‘Twitter’ se, ka rënë në peshë për disa kilogramë dhe shkak për këtë dobësim të papritur të saj ka qenë gripi.

Ndërkohë që më pas Kim Kardashian ka vendosur të na prezantojë edhe me pamjen e saj mahnitëse pas këtij dobësimi, ndërkohë që ishte duke shkuar për të darkuar në një restorant të Los Anxhelosit.


Seksbomba 36-vjeçare amerikane, tërhoqi vëmendjen e pothuajse të gjithë kalimtarëve, të cilët kanë mbetur të befasuar nga ajo që ju kanë parë sytë.

 SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here