Ballina Argetim Nuk ka rroba për gjoksin e kësaj seks-bombe…

Nuk ka rroba për gjoksin e kësaj seks-bombe…


Jojo ka postuar disa foto ku shihet që gjoksi i saj shpërthyes mezi mbahet nga bikinit, që në këtë rast duken shume të vegjël, shkruan “Daily Star”.

Bikinit që i kishte vënë kjo modele ka bërë që ajo të komentohet dhe të pëlqehet mjaft nga komentuesit e saj të shumtë që i ka në Instagram.


Jojo ka 6.7 milionë ndjekës në Instagram dhe sa herë që hedh foto-sesione të reja në rrjet ato marrin miliona shikime.

Kjo femër përveç se një seks-bombë mund të konsiderohet edhe si një bombë në rrjetet sociale.

 SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here