Linda Rei, transeksuali shqiptar nxjerr ‘zogun’. Ja fotot 100% nudo të saj. Një bishë seksi

Postuar më: 19 April 2017 22:22

Ajo është transgjinorja e parë që ka thyer tabu në Shqipëri, për të cilat ka folur dhe publikisht.

Linda Rei vazhdon të surprizojë me guximin e saj. Linda edhe mëparë ka treguar se nuk ka komplekse të ekspozojë trupin e saj krejtësisht nudo.

Ajo ka përdorur ikonat e flamurit kombëtar të Shqipërisë dhe Kosovës për të mbuluar gjoksin e zbuluar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *