Ballina Argetim Linda Rei, transeksuali shqiptar nxjerr ‘zogun’. Ja fotot 100% nudo të saj....

Linda Rei, transeksuali shqiptar nxjerr ‘zogun’. Ja fotot 100% nudo të saj. Një bishë seksi


Ajo është transgjinorja e parë që ka thyer tabu në Shqipëri, për të cilat ka folur dhe publikisht.

Linda Rei vazhdon të surprizojë me guximin e saj. Linda edhe mëparë ka treguar se nuk ka komplekse të ekspozojë trupin e saj krejtësisht nudo.


Ajo ka përdorur ikonat e flamurit kombëtar të Shqipërisë dhe Kosovës për të mbuluar gjoksin e zbuluar.SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here