Ballina Argetim Ky është gjoksi i Fjolla Morinës, që po i ‘çmend’ të gjithë…

Ky është gjoksi i Fjolla Morinës, që po i ‘çmend’ të gjithë…


Bukuroshja kosovar, Fjolla Morina, rikthente të bëjë mediat rozë të flasë për të.

Gjithmonë gjen një formë për të ekspozuar gjoksin e saj.


Fjolla ka habitur me një video që e ka publikuar në Instastory, në të cilën shihet se ka ekspozuar gjoksin e sja të bëshëm.

E veshur me një fustan elegant, Fjolla duket tejet seksi! Dhe në këtë mënyrë ka rrëmbyer qindra pëlqime e komente të fansave meshkuj, por jo vetëm.SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here