Ballina Argetim Ku ka diell është Chloe dhe format e saj superseksi…

Ku ka diell është Chloe dhe format e saj superseksi…


U bë e famshme pasi zëvendësoi Cameron Diaz në disa skena filmi dhe që prej asaj kohe Chloe Goodman vazhdon të shijojë suksesin.

Nga Spanja, Mykonos e Santorini në Greqi e Dubai janë vetëm disa nga vendet me diell e plazhe të mrekullueshme ku 25-vjeçari ka pushuar së fundi.


Pak ditë më parë ajo ishte në Maldive nga ku ka postuar foto të reja.

Chloe Goodman duket e mrekullueshme teksa mban veshur monokini portokalli.SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here