Këto janë vajzat e showbizit shqiptar që kanë pranuar publikisht nërhyrjet kirurgjikale

Postuar më: 20 April 2017 18:45

Shumë prej vajzave në shoëbiz mohojnë dhe disa të tjera nuk kanë kompleks për mos t’i pranuar.

Këto janë disa prej tyre të cilat i kanë pranuar publikisht.

1)Dafina (hundën dhe gjoksin)

2)Dhurata Dora (hundën)

3)Era Istrefi (buzët dhe disa herë botoks)

4)Rozana Radi (zmadhim gjoksi)

5)Aurela Hoxha (buzët)

6)Zaimina (gjoksin)

7)Fjolla (buzët, gjoksin dhe së fundmi vithet)

8)Ciljeta (zvogelim gjoksi)

9)Nora Istrefi (buzët)

10)Roza Lati (buzët hundën, dhe së fundmi gjoksin)

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *