Ishte e ftuar në dasëm, por u bë kryefjala. Ja arsyeja pse kjo video po ‘çmend’ rrjetin…

Postuar më: 20 April 2017 20:32

Kjo video e postuar së fundmi në rrjetet sociale është duke u shpërndarë me shpejtësi dhe duke u bërë virale po komentohet shumë.

Videoja e realizuar nga një dasëm në Turqi, është bërë virale për shkakun e vetëm se, në të nuk shikohet as dhëndri e as nusja, por një vajzë e cila i lë të gjithë pa fjalë, duke u mahnitur pas kërcimit të saj.

Vajza i lë të gjithë me gojë hapur dhe më pas mendojini vetë reagimet që bëjnë turqit…

Shikoni videon më poshtë:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *