Ballina Argetim Dikur e bukur dhe Miss, sot e shpërfytyruar nga acidi. Ja rrëfimi...

Dikur e bukur dhe Miss, sot e shpërfytyruar nga acidi. Ja rrëfimi tronditës


Pas ndarjes nga i dashuri, i cili e keqtrajtonte ajo vendosi ta denonconte në polici dhe kjo e fundit i dha urdhër Jorge Edson Tavares që mos t’i afrohej.

Disa muaj më vonë ish-i dashuri mori hak kundër saj duke i hedhur acid në fytyrë dhe shpërfytyruar. Kur hyri në studio 27-vjecarja kishte një shall në fytyrë, të cilën pak çaste më vonë e hoqi duke treguar shenjat e theksuara nga djegiet me acid.SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here