Demi Rose zhvishet sërish, ja pozat e saj super-seksi…

Postuar më: 18 April 2017 18:36

Pasi tërhoqi vëmendjen me linjat e bollshme në rrjetet sociale, Demi Rose ka vendosur që këto linja t’i shfrytëzojë më mirë.

Modelja britanike është bërë pjesë e disa fushatave promovuese për veshje të brendshme, duke treguar zemërgjerësinë e treguar nga natyra me të.

Fotot e saj provokuese kanë ngjallur një reagim të madh në rrjetet sociale, ku fansat e saj janë ekzaltuar me pozat erotike të vajzes seksi.

Ish-i i saj, Tyga së fundi u ndaj nga Kylei Jenner dhe Demi nuk e ka komentuar, por ka zgjedhur të flasë me gjuhën e trupit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *