Ballina Argetim Demi Rose zhvishet sërish, ja pozat e saj super-seksi…

Demi Rose zhvishet sërish, ja pozat e saj super-seksi…


Pasi tërhoqi vëmendjen me linjat e bollshme në rrjetet sociale, Demi Rose ka vendosur që këto linja t’i shfrytëzojë më mirë.

Modelja britanike është bërë pjesë e disa fushatave promovuese për veshje të brendshme, duke treguar zemërgjerësinë e treguar nga natyra me të.


Fotot e saj provokuese kanë ngjallur një reagim të madh në rrjetet sociale, ku fansat e saj janë ekzaltuar me pozat erotike të vajzes seksi.

Ish-i i saj, Tyga së fundi u ndaj nga Kylei Jenner dhe Demi nuk e ka komentuar, por ka zgjedhur të flasë me gjuhën e trupit.SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here