Ballina Argetim Del në shitje shtëpia e ‘Keeping Up with the Kardashians’, arsyeja do...

Del në shitje shtëpia e ‘Keeping Up with the Kardashians’, arsyeja do ju befasojë…


Shtëpia e përdorur nga Kris Jenner në Keeping Up with the Kardashians ka dalë në shitje.

Por matriarkja 61 vjeçare nuk po shpërngulet nga shtëpia pasi ajo nuk ka jetuar kurrë në këtë shtëpi, por vetëm e ka përdorur për të realizuar spektaklin e famshëm.


Pra, në fund të ditës spektaklet reality nuk kanë dhe aq shumë realitet brenda, duke qenë se e gjitha realizohet në atë që praktikisht nuk është gjë tjetër veçse një studio.

Megjithatë, prezenca në show-n që ktheu familjen Kardashian në një klan showbizi ia ka çuar vlerat shtëpisë në qiell.

Ajo sot ka dalë në shitje për shifrën e 9 milionë dollarëve.SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here