Ballina Argetim Chrissy Teigen do t’u lëjë pa frymë me setin e ri fotografik...

Chrissy Teigen do t’u lëjë pa frymë me setin e ri fotografik super-seksi


Chrissy Teigen është ndër modelet më të pëlqyera të “Sports Illustrated” dhe arsyeja për këtë është se duket mahnitëse.

Linja atraktive, lëkurë të lëmuar, shikim joshës – janë vetëm disa prej karakteristikave të bukurisë së saj.


Për këtë arsye, edhe në vitin 2017 modelja e ka zbukuruar revistën e famshme Sports Illustrated.

Fotografitë janë realizuar nga në ishullin Sumba, ndërsa kostumet e larjes janë dizajnuar nga Ola Vida.

Ndryshe, Teigen është e martuar me këngëtarin John Legend me të cilin ka një vajzë njëvjeçare.SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here