Ballina Argetim “Apple” lëshon “iOS 10.3.1” – ja pse duhet ta instaloni!

“Apple” lëshon “iOS 10.3.1” – ja pse duhet ta instaloni!


“Apple” ka lëshuar sot “iOS 10.3.1” për “iPhone” dhe “iPad”.

“iOS 10.3.1” vjen vetëm një javë pasi “Apple” lëshoi “iOS 10.3”, version i cili u vlerësua për shpejtimin e “iPhone-ve” dhe për lirimin e hapësirës tek shumica e përdoruesve, shkruan “Express”.


Sipas “Apple”, “iOS 10.3.1” rekomandohet të instalohet, sidomos nga përdoruesit e “iPhone 5” dhe 5c, sepse korrigjon disa probleme të vogla dhe përmirëson sigurinë e “iPhone” dhe “iPad”.SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here