Ajo i shokon të gjithë në rrugë: Heq mbathjet dhe…

Postuar më: 18 April 2017 12:50

Nuk është hera e parë që Frenchy Morgan i befason paparacët.

Këtë herë ajo tregoi gjoksin dhe të pasmet.

Modelja 41-vjeçare i uli mbathjet në mes të rrugës në Malibu.

Pak më herët, ajo u fotografua teksa lante makinat me mikeshën e saj, Puma.

Të dyja dhuruan një shfaqje erotike.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *