Ballina Argetim Ajo i shokon të gjithë në rrugë: Heq mbathjet dhe…

Ajo i shokon të gjithë në rrugë: Heq mbathjet dhe…


Nuk është hera e parë që Frenchy Morgan i befason paparacët.

Këtë herë ajo tregoi gjoksin dhe të pasmet.


Modelja 41-vjeçare i uli mbathjet në mes të rrugës në Malibu.

Pak më herët, ajo u fotografua teksa lante makinat me mikeshën e saj, Puma.

Të dyja dhuruan një shfaqje erotike.SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here