Zbulohet i dashuri biznesmen i Zajminës, e ka mbajtur sekret prej 10 vitesh

Postuar më: 19 March 2017 20:08

Ajo pati një periudhë krize dhe u tha para disa kohësh se u nda nga i dashuri, por duket se gjërat janë rregulluar sërish mes tyre. Bëhet fjalë për marrëdhënien e këngëtares Zajmina Vasjari me të dashurin e saj prej vitesh, identitetin e së cilit e ka mbajtur gjithmonë të fshehtë.

Të dy kanë qenë bashkë me pushime në Maldive, nga ku vajza na ka përshëndetur me foto e video herë pas here. Në një marrëdhënie prej gati 10 vitesh Prive shkruan se djali quhet Klodian Asllani dhe është një biznesmen që merret me një sërë sipërmarrjesh, duke filluar që nga konstruksionet e çelikut e deri te pasuritë e patundshme.

Gjeni më poshtë disa prej fotove të Klodianit dhe Zajminës./JOQ/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *