Zaimina zbulon fotot e njeriut që e bën prej 10 vitesh… i dashuri një biznesmen i njohur

Postuar më: 19 March 2017 14:50

Këngëtarja Zaimina Vasjari ka 10 vite që është në lidhje dashurie.

Është emisioni Prive që ka zbuluar identitetin e të dashurit, për të cilin këngëtarja dhe ish Miss Shqipëria nuk foli pothuajse asnjëherë.

Sipas këtij emisioni, Zai është në lidhje me një biznesmen të quajtur Klodian Asllani, , shkruan lajmi.net.

E sipas kërkimeve, duke u bazuar në të dhënat që dyshja kanë në rrjetet sociale, ata kanë plot 10 vite diferencë në moshë.

Klodiani është i lindur në vitin 1977 kurse Zaimina 1987! Sido që të jetë, urojmë që çifti të jenë të lumtur bashkë!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *