Video/ ‘Trondit’ aktorja me deklaratën e saj: Lashë by**n për tu futur në politikë

Postuar më: 18 March 2017 19:41

Ka pak që ka lënë “Ishullin e të famshmëve”, ku u bë që të fliste shumë për të.

Ajo është “Puljezja Malena”, aktorja e filmave me “pullë të kuqe” emri i vërtetë i të cilës është Filomena Mastromarino.

Aktorja seksi është një “zbulim” i aktorit tjetër të filmave porno në Itali, Rocco Siffredi. Pritet që të dielën të dy këta do të publikojnë filmin më të fundit.

Por, Malena ka edhe një anë tjetër. Ajo ka qenë pjesë e politikës në Partinë Demokratike të Matteo Renzi. Në një intervistë të dhënë për “Pio dhe Amedeo” aktorja ka folur për hyrjen e saj në politike.

“Është e vërtetë që ke milituar në PD?”. “Po është e vërtetë!”,– është përgjigjja.

“Dhe si ia bëre? Me siguri ia dhe dikujt”, pyetja tjetër.

Malena në fillim nuk përgjigjet, por bën më pas një batutë që po flitet shumë në PD.

“Po sigurisht, nuk ishte për këtë fytyrë që hyra në PD, por për “b*thën time”.

Intervistuesit vazhdojnë ta pyesin: “Kujt ia dhe? Bersanit? Renzit? Fassinos? Emilianos? D’Alemës?”.

Por Malena ka vendosur të mos e thotë kurrë: “Pranoj se dikush është, por nuk do ta them kurrë emrin”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *