Ballina Aktualitet Kronika Video/ Punonjësit e azilit rrahin të moshuarin, dëgjoni ulurimat

Video/ Punonjësit e azilit rrahin të moshuarin, dëgjoni ulurimat


Jo vetëm fëmijët në kopshte, por edhe të moshuarit në azil shpesh bien pre e dhunës të ushtruar nga ata që duhet të kujdesen për ta.


Një video shokuese e publikuar nga “JetaOshQef” tregon se në një azil privat për moshat e thyera që ndodhet në zonën e Kinostudios në Tiranë denoncon rastin në fjalë.

Sipas dëshmitarëve raportohet se dikush nga stafi i azilit ka qenë duke rrahur një të moshuar të seksit mashkull për motive të panjohura.

Ato që të bëjnë përshtypje janë ulërimat e tij të përvuajtura që dëgjohen deri në rrugë dhe keqardhja e kalimtarëve të cilëve u ngjethet mishi kur i dëgjojnë./JOQ/SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here