Video/ Genta Ismaili tregon gjoksin, publikohet seti bombastik i fotove ‘hot’

Postuar më: 19 March 2017 12:34

Këngëtarja Genta Ismajli ishte protagoniste në emisionin Prive në një tjetër dimension, të transmetuar për herë të parë.

Duke pasur gjithë minutazhin në dispozicion, Genta ndau me ndjekësit përditshmërinë e saj dhe mënyrën se si operon në çdo detaj.

Prive, ishte e pranishme edhe në realizimin e një seti bombastik fotografik të realizuar me Veton Osmanin i cili edhe i paraprin projektit të ri të këngëtares.

E ky set fotografik i cili akoma nuk është publikuar duket se do mbahet mend gjatë. Kjo për faktin se këngëtarja do të vij jashtëzakonisht e nxehtë me plan të parë pasi Genta Ismaili nxjerrë gjoksin e saj komplet.

Pamjet për të parën herë nga ky set bombastik mund t’i ndiqni në videon e mëposhtme nga minuta 2:35./Express/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *