Ballina Argetim Video/ E tmerrshme! Gjarpri gjigant përpin një njeri në Indonezi

Video/ E tmerrshme! Gjarpri gjigant përpin një njeri në Indonezi


(KUJDES! PAMJE ME PËRMBAJTJE TË RËNDA DHE SHQETËSUESE +18) 

Një ngjarje e tmerrshme ka ndodhur në Indonezi, ku pitoni e ka gëlltitur një person.


Akbar Salubiro, 25-vjeçar, ishte zhdukur të dielën mbrëma pasi që ishte nisur për të mbledhur vaj palme në një fshat të largët në ishullin e Sulawesit perëndimor, në Indonezi, transmeton “Express”.

Miqtë dhe të afërmit e shqetësuar me zhdukjen e tij e kanë gjetur pitonin gjigant të shtrirë në kopshtin e Akbarit, të hënën mbrëma dhe ishin druajtur se ai mund ta kishte gëlltitur atë.

Dhe pikërisht ashtu kishte ndodhur, sepse pasi që ata e kanë vrarë dhe prerë pitonin, e kanë gjetur Akbarin të vdekur brenda tij.

Pitoni ishte i gjatë plot shtatë metra. Shikoni videon…

http://video.dailymail.co.uk/video/mol/2017/03/28/1243444964229074719/64…SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here