Ballina Media Video e “Fiksit’/ Zbulohen SMS-të e seksit: Turku jep 100 euro për...

Video e “Fiksit’/ Zbulohen SMS-të e seksit: Turku jep 100 euro për një herë…


Fiks fare tregoi sot sesi të ofrohet kokainë në lokalet e kryeqyetit. Vetëm pak metra nga zona më e populluar në Tiranë, në një lokal gjen drogë dhe seks si ta duash dhe kur ta duash.

Për gjithçka mendon lokali, në dollapin e tualetit i ke gati “mjetet e punës”, tub thithës, pjatë dhe një kartë telefoni.


Në emisionin investigativ Fiks fare kishte mbërritur një denoncim se në një lokal konsumohet dhe shpërndahet kokainë, po ashtu ushtrohet dhe prostitucion.

Denoncuesja dyshonte se tutore ishin ca vajza kliente të përhershme të lokalit.

Në emision u publikuan edhe disa SMS se si vajzave u ofrohej seks me pagesë.

20170313-204050 by e-d21SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here