Ballina Argetim Video: Çajnë krokodilin dhe brenda i gjejnë trupin e një fëmije

Video: Çajnë krokodilin dhe brenda i gjejnë trupin e një fëmije


KUJDES: PAMJE SHQETESUESE

Ky është momenti i tmerrshëm kur banorët e një fshati në Zimbabve çajnë një krokodil dhe gjejnë brenda mbetjet e një djaloshi 8 vjec.


Skenat shokuese janë regjistruar pasi kafsha ishte vrarë nga fshatarët.

Zimbabvet janë përfshirë nga shirat të rrëmbyeshëm kohët e fundit, çka ka bërë që krokodilët të dalin në zona ku nuk shihen zakonisht.SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here