Ballina Argetim Shkoi të takonte “të dashurën”, por kur erdhi burri i saj…

Shkoi të takonte “të dashurën”, por kur erdhi burri i saj…


Ky burrë francez e gjeti veten në një situatë mjaft të pakëndshme, kur ndërsa kishte shkuar të kalonte pak kohë në shtëpinë e të dashurës së tij, u detyrua të fshihej sepse asaj i erdhi partneri.


Ai u detyrua që të dilte nga dritarja dhe të fshihej në parvaz totalisht lakuriq.

Kjo tentativë e tij u filmua nga fiqnji e tij, ndërsa videoja tregon momentin kur ai duhet të qëndrojë në siklet, teksa djali argëtohet me të.

Naphtal Ngatali pasi e ka filmuar atë dhe vendosi për të ndarë pamjet në Facebook, ku videoja tashmë është parë më shumë se 1.5 million herë.

Duket se ai e ka të vështirë të mbajë ekuilibrin dhe vazhdimisht rri i përkulur të mos të dallohet.SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here