Pornostarja divorcohet me milionerin e moshuar: Thashë se do…

Postuar më: 20 March 2017 23:11

Një aktore e njohur e filmave për të rritur ka vendosur të divorcohet me bashkëshortin e saj milioner.

Nong Nat, 31 vjeç u martua me milionerin e moshuar, Harold Nesland, 72 vjeç.

Por tajlandezja tha se çifti rrallë bënte seks dhe ajo druhej se seancat e egra mund t’i shkaktonin atij një atak kardiak.

Ajo u martua me biznesmenin e pasur në vitin 2012, kur hoqi dorë nga filmat porno dhe iu përkushtua budizmit.

Por tashmë ajo është ndarë dhe ka në plan që të rikthehet në industrinë e filmave porno.

Për këtë arsye thotë se po bën edhe gjoksin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *