Ballina Argetim Pak para fillimit të “Big Brother”, zbulohet identiteti i djalit seksi me...

Pak para fillimit të “Big Brother”, zbulohet identiteti i djalit seksi me tatuazhe


Vetëm pak orë përpara nisjes së spektaklit “Big Brother” , zbulohet identiteti i njërit prej banorëve të tij.

Është fjala për Damiano Agalliun, një djalë nga Berati, që jeton në Suedi, sikurse shkruan gazeta “Express”.


Damiano ka pasion tatuazhet dhe modelingun e duket se ka vendosur të vijë nga Suedia, për t’u përballur me jetesën brenda shtëpisë.

Pasi është përfolur shpesh për nivelin e ulët të konkurrentëve pjesëmarrës në këtë reality, autorët e “Big Brother” kanë pohuar këtë vit se, konkurrentët janë përzgjedhur me shumë kujdes dhe se banaliteti i shumëdiskutuar, nuk do të ketë vend këtë vit.

Deri tani, në pjesëmarrësit e këtij viti është përfolur  një djalë me origjinë serbe dhe dy vajza lezbike.SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here