Ballina Media Nuk ishte shaka… gazetari Fundo publikon fotot e dhunës ‘që të kuptoni...

Nuk ishte shaka… gazetari Fundo publikon fotot e dhunës ‘që të kuptoni të vërtetën’


Personat që goditën gazetarin Elvi Fundo ende nuk janë identifikuar nga policia. Duket se gazetari e kishte parashikuar diçka të tillë.

“Politika dhe ujrat e saj të turbullta çudinë më të madhe e zgjasin 3 ditë, unë po i publikoj në ditën e katërt” ,- shkruan Fundo në portalin e tij, “Citynews.al”.


Pamjet janë vërtet të rënda dhe dëshmojnë për dhunën e egër, që u ushtrua ndaj gazetarit.SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here