Ballina Argetim Ndryshimi i vajzës së Paul Walker, pas vdekjes së tij

Ndryshimi i vajzës së Paul Walker, pas vdekjes së tij


Paul Walker ndërroi jetë në një aksident automobilistik.

Por ai la pas vajzën e tij Meadow, e cila kishte një lidhje shumë të ngushtë me të atin.


Meadow Walker tashmë është rritur dhe është transformuar nga një vogëlushe në një zonjushë bukuroshe. Ajo po vazhdon rrugën e të atit duke u marrë me projektet e tij të bamirësisë.SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here