Ballina Argetim “Masakrojnë” Rovena Stefën. Ja gafa e saj

“Masakrojnë” Rovena Stefën. Ja gafa e saj


Edhe një tjetër artiste shqiptare ka përfunduar e ofenduar në internet. Ose më saktë, i ka nxjerrë vetë bojën vetes përmes një postimi të bërë në Instagram. Ajo ka hedhur një foto ku shkruan: “Koha perfekte për ski”, por ka harruar që ka edhe faqe demaskuese, të cilat u nxjerrin të vërtetën në dritë.


Bëhet fjalë për Rovena Stefën. Ajo ka vjedhur foton e një modeleje të huaj dhe e ka hedhur në Instagramin e saj, duke dashur ti bëjë fansat të mendojnë se është vetë ajo duke shijuar diellin e duke bërë ski.

“VIPat e Bllokut kanë kapur gënjeshtrën e Rovenës dhe e kanë “masakruar”, sikurse kanë bërë edhe komentuesit. Ata e quajnë mashtruese e gënjeshtare./JOQ/SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here