Lojtarët e kombëtares darkë para grumbullimit

Postuar më: 20 March 2017 19:15

Ka filluar grumbullimi i futbollistëve kuqezi për ndeshjet me Italinë dhe Bosnjën. Disa nga lojtarët e Kombëtares shqiptare kanë darkuar në një nga restorantet në Tiranë.

Lajmin e ka bërë të ditur i riu i Kombëtares, Eros Grezda, përmes një fotoje të postuar në llogarinë e tij në Facebook, i cili është në pranin e Xhakës, Llullakut, Abrashit, e Alijit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *