Ballina Sport Lojtarët e kombëtares darkë para grumbullimit

Lojtarët e kombëtares darkë para grumbullimit


Ka filluar grumbullimi i futbollistëve kuqezi për ndeshjet me Italinë dhe Bosnjën. Disa nga lojtarët e Kombëtares shqiptare kanë darkuar në një nga restorantet në Tiranë.

Lajmin e ka bërë të ditur i riu i Kombëtares, Eros Grezda, përmes një fotoje të postuar në llogarinë e tij në Facebook, i cili është në pranin e Xhakës, Llullakut, Abrashit, e Alijit.
SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here