Ballina Argetim Kur diçka shkon për dreq dhe…dasma djalloset

Kur diçka shkon për dreq dhe…dasma djalloset


Me këto foto të dasmave do të mbani barkun me dorë.

Ndërkohë që pritet që dasma të jetë një event perfekt, diçka ndodh dhe gjithçka shkon për dreq.


Shikoni fotot.SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here