Konkurrentja seksi e Mis BumBum: Jam në lidhje me një djalë e me një vajzë

Postuar më: 20 March 2017 11:20

Miss BumBum është një konkurs i përvitshëm në Brazil, ku kurorëzohet femra me të pasmet më seksi.

Konkursi ka krijuar miliona fansa në botë.

Sivjet, një nga konkurrentet është edhe modelja Rangel Carlos.

E veçanta e kërcimtares 23-vjeçare është se për momentin është në një lidhje poliamore.

Ajo është e lidhur me një djalë dhe me një vajzë dhe të tre po risin një fëmijë.

“Është e mundur që të dashurohesh njëkohësisht me disa njerëz, pa tradhtuar ndokënd,” thotë ajo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *