Kapet ‘mat’ Arian Çani, po hynte në hotelin luksoz me…

Postuar më: 14 March 2017 21:50

Arian Çani është një nga personazhet më të komentuar në Shqipëri, e natyrisht kudo që shkon nuk kalon pa vëmendje.

Edhe në rastet kur përpiqet të “fshihet”, moderatori i “Zonë e Lirë” nuk mund t’u shpëtojë syve kureshtarë, apo paparacëve.

Këtë herë, Çani është kapur “mat”, teksa hynte në një prej hoteleve më luksoze në Tiranë. I veshur sport dhe me kapele në kokë, Çani shoqërohet nga bashkëshortja e tij.

Të fotografuar nga “JOQ”, çifti shihet shumë pranë njëri-tjetrit e me gjasa po shkojnë thjesht për të konsumuar një kafe në ambientet e hotelit luksoz./JOQ/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *