Ballina Media Kapet ‘mat’ Arian Çani, po hynte në hotelin luksoz me…

Kapet ‘mat’ Arian Çani, po hynte në hotelin luksoz me…


Arian Çani është një nga personazhet më të komentuar në Shqipëri, e natyrisht kudo që shkon nuk kalon pa vëmendje.

Edhe në rastet kur përpiqet të “fshihet”, moderatori i “Zonë e Lirë” nuk mund t’u shpëtojë syve kureshtarë, apo paparacëve.


Këtë herë, Çani është kapur “mat”, teksa hynte në një prej hoteleve më luksoze në Tiranë. I veshur sport dhe me kapele në kokë, Çani shoqërohet nga bashkëshortja e tij.

Të fotografuar nga “JOQ”, çifti shihet shumë pranë njëri-tjetrit e me gjasa po shkojnë thjesht për të konsumuar një kafe në ambientet e hotelit luksoz./JOQ/SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here