Ballina Argetim Hapet dera, shikoni kush është banorja e parë e ‘Big Brother Albania...

Hapet dera, shikoni kush është banorja e parë e ‘Big Brother Albania 9’


Hapet më në fund dera e shtëpisë së Big Brother, dhe baroni i parë që është futur në të është një vajzë.

Emri i saj është Fotini, është 23 vjeç dhe vjen nga Gjirokastra. Ajo ka jetuar në Greqi për një periudhë të gjatë, shkruan Syri.net.


Fotini nuk është banore me titull përfundimtar, pasi të gjtihë ata që do të prezantohen janë aspirant për të qenë banorë, vendimin se kush do të jenë banorë do të merret në një moment tjetër.SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here